Doorgaan naar hoofdcontent

Start-up- en scale-upmissie AI & blockchain naar Singapore

Start-up- en scale-upmissie AI & blockchain naar Singapore
Bent u een innovatieve en technologische start-up of scale-up en klaar om op te schalen in Azië? Wilt u zakendoen, samenwerken of contacten leggen met Singaporese bedrijven en investeerders? Ga dan van 10 tot en met 15 november mee met de handelsmissie naar Singapore.
Lees verder

CBI-programma helpt twee biologische bedrijven aan SDGP-subsidie voor verdere duurzame groei
Het gaat om het Indonesische bedrijf Aliet Green en het Filipijnse bedrijf TreeLife. Beide bedrijven zijn leveranciers van biologische producten.
Lees verder

Save the date: EBRD Green Cities evenement
Wilt u zakendoen met steden die investeren in duurzame, groene en slimme ontwikkeling? Kom dan op woensdag 30 oktober naar het EBRD Green Cities evenement. Verken tijdens het evenement uw kansen binnen het Green Cities-programma. Het gaat om steden die samenwerken met de European Bank for...
Lees verder

Business Opportunities Fair in Washington D.C.
Bent u actief in de energiesector? En wilt u uw kansen vergroten op het gebied van Climate-Smart Energy solutions? Ga dan mee naar de Business Opportunities Fair, 29 tot en met 31 oktober in Washington D.C.
Lees verder

Octrooiblog: 5 wereldse handdoeken
Ga je dit jaar op vakantie of is het een 'staycation'? Hoe en waar dan ook, een handdoek is altijd handig in de zomer. Benieuwd naar de nieuwste handdoekontwikkelingen?
Lees verder

10 miljoen voor 5 Nederlandse innovatieve scale-ups
5 Nederlandse bedrijven zijn met hun innovaties geselecteerd voor de tweede call van 2019 van het mkb (SME) instrument (fase 2) van Horizon 2020.
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor intermediairs - Zwolle
Wilt u een bedrijf adviseren over hoe het de kosten voor research en development kan verlagen? Kom dan naar een van onze voorlichtingsbijeenkomsten over de WBSO. Tijdens deze bijeenkomst lichten adviseurs van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) de mogelijkheden van de WBSO toe en...
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor intermediairs - Den Haag
Wilt u een bedrijf adviseren over hoe het de kosten voor research en development kan verlagen? Kom dan naar een van onze voorlichtingsbijeenkomsten over de WBSO. Tijdens deze bijeenkomst lichten adviseurs van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) de mogelijkheden van de WBSO toe en...
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor ondernemers - Utrecht
Wilt u met uw bedrijf bekijken hoe u de kosten voor research & development kan verlagen? De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) organiseert in het najaar een voorlichtingsbijeenkomst over de WBSO. De bijeenkomst is bedoeld voor innovatieve bedrijven die R&D-projecten willen...
Lees verder

Koningin Máxima opent eerste Groene Mineralen Centrale
Koningin Máxima opent op 4 september bij Groot Zevert Vergisting in Beltrum de Groene Mineralen Centrale.
Lees verder