Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: EC Inbreukprocedure tegen België i.v.m. belasting onroerend goed

EC Inbreukprocedure tegen België i.v.m. belasting onroerend goed
Belastingen: Commissie daagt België voor Hof wegens fiscale behandeling van belastingplichtigen die investeren in onroerend goed in het buitenland Brussel, 25 juli 2019 De Commissie heeft vandaag besloten België voor het Hof van Justitie van de EU te dagen omdat het de regels inzake de berekening van huurinkomsten niet naar behoren uitvoert. Deze situatie kan […]
Lees verder

EC Inbreukprocedure tegen Frankrijk over verblijfsrecht familieleden
Vrij verkeer van personen: Commissie verzoekt FRANKRIJK ervoor te zorgen dat familieleden van EU-burgers hun rechten kunnen uitoefenen De Commissie heeft vandaag besloten Frankrijk een aanmaningsbrief te sturen omdat zijn nationale regels indruisen tegen het EU-recht inzake het vrije verkeer van personen (Richtlijn 2004/38/EG). Volgens het EU-recht moeten verblijfskaarten voor familieleden geldig zijn gedurende een […]
Lees verder

Vraag aan EC over verbetering grensoverschrijdende zorg in de EU
Vraag met verzoek om schriftelijk antwoord E-002425/2019 aan de Commissie Artikel 138 van het Reglement Sophia in 't Veld (Renew) Betreft:        EU-maatregelen op het gebied van grensoverschrijdende gezondheidszorg Op 4 juni 2019 heeft de Europese Rekenkamer (ERK) een speciaal verslag gepubliceerd over EU-maatregelen voor grensoverschrijdende gezondheidszorg. In haar verslag concludeerde de Rekenkamer dat ondanks de […]
Lees verder