dinsdag 6 augustus 2019

Vertrek ambassadeur Joanne Doornewaard

Vertrek ambassadeur Joanne Doornewaard
Ambassadeur Joanne Doornewaard heeft Sri Lanka verlaten na voltooiing van haar termijn als ambassdeur voor Nederland in Sri Lanka en Maldiven.
Lees verder

Hong Kong Consulaat Gesloten
Het Consulaat is deze middag gesloten vanwege tyfoon signaal nr. 8.
Lees verder

Tegemoetkoming slachtoffers NS transporten: aanvragen kan vanaf 5 augustus
Van 5 augustus 2019 tot 5 augustus 2020 kunnen belanghebbenden of hun direct nabestaanden een aanvraag indienen in het kader van de individuele tegemoetkoming slachtoffers transporten Tweede Wereldoorlog.
Lees verder

Ben jij de scholier die meegaat naar de klimaattop in New York?
Klimaatverandering is wereldwijd een enorm probleem en het is nĂș tijd voor wereldwijde actie. Om te zorgen voor meer ambitie en meer actie, wordt van 21 tot en met 23 september de Climate Summit van de Verenigde Naties in New York georganiseerd. Wij zijn daarbij, en misschien jij ook!
Lees verder

Nederlandse missie in de VAE gesloten van 11 augustus t/m 13 augustus 2019
De ambassade in Abu Dhabi en het consulaat-generaal in Dubai zullen wegens Eid Al Adha, gesloten zijn van zondag 11 augustus tot en met dinsdag 13 augustus 2019. De werkzaamheden worden hervat op woensdag 14 augustus. Eid Mubarak!
Lees verder