Doorgaan naar hoofdcontent

Geloofsbrieven ambassadeurs Tsjechië, Letland en Israël

Geloofsbrieven ambassadeurs Tsjechië, Letland en Israël
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 11 september op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Tsjechische Republiek, H.E. mevrouw Kateřina Sequensová, de ambassadeur van de Republiek Letland, H.E. mevrouw Aiga Liepiņa en de ambassadeur van de Staat Israël, Z.E. de heer Naor Gilon.
Lees verder

Koning Willem-Alexander aanwezig bij 20-jarig jubileum Avond van Wetenschap & Maatschappij
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander is maandagavond 7 oktober in de Ridderzaal in Den Haag aanwezig bij de twintigste Avond van Wetenschap & Maatschappij. Minister Ingrid van Engelshoven van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap zal op de Avond de Huibregtsenprijs en de Irispenning voor Excellente Wetenschapscommunicatie uitreiken.
Lees verder