Doorgaan naar hoofdcontent

Houd rekening met orkaan Dorian in de Verenigde Staten

Houd rekening met orkaan Dorian in de Verenigde Staten
Bent u in de Amerikaanse staten Florida, Georgia, South Carolina of North Carolina? Deze week trekt de zware orkaan Dorian door of langs het gebied. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en volg het advies op van de lokale autoriteiten en uw reisorganisatie.
Lees verder

Economische nieuwsbrief, September 2019
Deze maand o.a.: - 2019 Trade mission to the Netherlands: Agritech Solutions for thriving agricultural development; - Netherlands: SDGP tender open for project proposals; - DRC: Banks commit to improve fight against money laundering to safeguard access to international clearing services; - Congo Brazzaville: Government establishes national green climate fund; - China-US economic war: Investment in Africa.
Lees verder

New step in Israeli-Dutch innovation cooperation
TEL AVIV – On one of his last official visits, ambassador Gilles Beschoor Plug opened the new branch of Dutch company 'MIcompany' in Tel Aviv. MIcompany educates data scientists and econometrists in the use of Artificial intelligence (A.I.).
Lees verder

Bill Kouélany uit Congo-Brazzaville onderscheiden met Prins Claus Prijs 2019
Op 4 december worden in Amsterdam de prijzen van het Prins Claus Fonds uitgereikt. De avond ervoor zullen alle laureaten 2019 hun verhaal vertellen tijdens 'Louder than words', een openbare avond in het Compagnietheater in Amsterdam. Onder de laureaten Bill Kouélany uit Congo-Brazzaville.
Lees verder

Realiseer uw internationale ambities met PIB en DHI
Bent u mkb'er met internationale ambities of wilt u in het buitenland een project uitvoeren? Kom dan op 17 september naar de DHI- en PIB-bijeenkomst in Eindhoven. Op die dag leert u alles over de DHI-subsidieregeling (demonstratieprojecten, haalbaarheidsstudies en investeringsvoorbereidingsprojecten) en het PIB-programma (Partners for International Business).
Lees verder