Doorgaan naar hoofdcontent

Koning brengt werkbezoek in kader van weerbaar bestuur en veiligheid

Koning brengt werkbezoek in kader van weerbaar bestuur en veiligheid
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag een werkbezoek gebracht in het kader van weerbaar bestuur en veiligheid. Het bezoek vond plaats tijdens een bijeenkomst van het Ondersteuningsteam Weerbaar Bestuur in de gemeente Ouder-Amstel, waarvan burgemeester Joyce Langenacker actief lid is.
Lees verder

Koningin Máxima bij conferentie Mental Health and Psychosocial Support
Hare Majesteit Koningin Máxima is dinsdagmiddag 8 oktober aanwezig bij de Conferentie voor Mental Health and Psychosocial Support in het Koninklijk Instituut voor de Tropen in Amsterdam. De conferentie over geestelijke gezondheid en psychosociale zorg wordt georganiseerd door de minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Sigrid Kaag.
Lees verder