Doorgaan naar hoofdcontent

Koning opent tentoonstelling Rembrandt-Velázquez. Nederlandse en Spaanse Meesters

Koning opent tentoonstelling Rembrandt-Velázquez. Nederlandse en Spaanse Meesters
Zijne Majesteit de Koning opent donderdagmiddag 10 oktober in het Rijksmuseum in Amsterdam de tentoonstelling Rembrandt-Velázquez. Nederlandse en Spaanse Meesters.
Lees verder

Koningin Máxima bij derde Koning Willem I Lezing
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdagmiddag 18 september aanwezig bij de derde Koning Willem I Lezing over ondernemerschap. De lezing vindt plaats bij AFAS Software in Leusden en markeert de start van de inschrijving voor de tweejaarlijkse ondernemersprijzen van de Koning Willem I Stichting. Na de lezing vindt een besloten Winnaarsdiner plaats. Koningin Máxima is erevoorzitter van de Koning Willem I Stichting.
Lees verder