Doorgaan naar hoofdcontent

Koning Willem-Alexander aanwezig bij Motocross of Nations op TT Circuit Assen

Koning Willem-Alexander aanwezig bij Motocross of Nations op TT Circuit Assen
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander is zondagmiddag 29 september aanwezig bij Motocross of Nations op TT Circuit Assen. Tijdens deze motorcrosswedstrijd van de internationale motorbond Fédération Internationale de Motocyclisme tussen landenteams strijden 40 nationale teams voor de overwinning.
Lees verder

Koning Willem-Alexander aanwezig bij 65e Nationale Taptoe
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander woont op zaterdagavond 28 september de 65e Nationale Taptoe bij in Rotterdam Ahoy. Minister Bijleveld van Defensie is ook aanwezig. Dit jaar staat de Nationale Taptoe in het teken van 200 jaar militaire muziek in het Koninkrijk der Nederlanden.
Lees verder