Doorgaan naar hoofdcontent

Koning Willem-Alexander bezoekt Burendag in Utrecht

Koning Willem-Alexander bezoekt Burendag in Utrecht
Zijne Majesteit de Koning heeft zaterdagmiddag 28 september in Utrecht de veertiende Burendag bezocht.
Lees verder

Koningin Máxima bij forum van Global Impact Investing Network
Hare Majesteit Koningin Máxima woont woensdagochtend 2 oktober in de Beurs van Berlage in Amsterdam een forum bij van het Global Impact Investing Network (GIIN). Dit is het grootste internationale netwerk voor impact investeerders. Deze investeringen hebben naast financieel rendement, ook als doel het realiseren van positieve en meetbare effecten op de maatschappij en het milieu. Koningin Máxima is mede aanwezig in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA).
Lees verder