Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bij workshop F€mpower Your Growth Program

Koningin Máxima bij workshop F€mpower Your Growth Program
Hare Majesteit Koningin Máxima woont woensdag 11 september bij de Nederlandse ontwikkelingsbank (FMO) in Den Haag een workshop bij van het F€mpower Your Growth Program. Dit programma van FEM.NL en The Next Women, richt zich op het stimuleren van vrouwelijk ondernemerschap en de verbetering van toegang tot financiering voor vrouwelijke ondernemers. Koningin Máxima is aanwezig als lid van het Nederlands Comité voor ondernemerschap en speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA).
Lees verder

Koning, Koningin en minister-president bij 74e Algemene Vergadering van de Verenigde Naties
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander, Hare Majesteit Koningin Máxima en minister-president Rutte nemen deel aan 74e Algemene Vergadering van de Verenigde Naties (AVVN) die van dinsdag 24 tot en met vrijdag 27 september in New York wordt gehouden. De Koning leidt de delegatie van het Koninkrijk der Nederlanden en houdt dinsdag 24 september een toespraak tijdens het algemeen debat (general debate) van de AVVN. In 2015 sprak de Koning de VN ook toe tijdens de 70e Algemene Vergadering.
Lees verder