Doorgaan naar hoofdcontent

Masterclass Woonvarianten voor senioren

Masterclass Woonvarianten voor senioren
Burgerinitiatieven en sociaal ondernemers kunnen met behulp van de Stimuleringsregeling Wonen en Zorg (SWZ) een woonzorginitiatief ontwikkelen en verwerven of bouwen. Wilt u meer weten over deze regeling en bent u op zoek naar inspiratie? Meld u dan aan voor de masterclass Woonvarianten voor...
Lees verder

Informatiemiddag Horizon 2020: laatste calls klimaat, water, circulaire- en bioeconomie
Maatschappelijke uitdagingen zoals duurzame voedselvoorziening en een circulaire economie vragen om innovatieve, systeem-veranderende oplossingen. Internationale onderzoekssamenwerking is hiervoor cruciaal. Horizon 2020 is hét Europese subsidieprogramma dat dit mogelijk maakt. Hoe? U hoort het op...
Lees verder

Workshop Slim geld verdienen
Het Polymer Science Park is een innovatiecentrum voor kunststoftechnologie waar het bedrijfsleven en kennispartners elkaar kunnen ontmoeten. Zij organiseren voorafgaand aan een netwerkborrelk de workshop 'Slim geld verdienen. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) en Alfa Accountants en...
Lees verder

Masterclass Finance energiesector
Om meer inzicht te krijgen in hoe en waar je financiering voor innovaties in energie kunt vinden, organiseert InnovatieLink op 19 september een Masterclass Finance. Experts zullen hun ervaringen delen en een actueel overzicht geven van financieringsinstrumenten in de energiesector, zowel publiek...
Lees verder

Nederlandse Start-up pitcht bij VN over Black Soldier Fly maden
Op zaterdag 14 september 2019 mag de Nederlandse start-up ProTeen pitchen bij de Verenigde Naties. Ze maken dan kans op $ 1 miljoen startkapitaal voor hun scale-up.
Lees verder

Vind internationale zakenpartners tijdens de AgriFoodTech 2019
Levert uw bedrijf technologische innovaties voor de agrifood-sector? En wilt u internationale zakenpartners ontmoeten? Kom dan naar het Meet & Match evenement tijdens de vakbeurs AgriFoodTech, georganiseerd door het Enterprise Europe Network Nederland.
Lees verder

Innovatie in aquacultuur? Vraag subsidie aan vanaf 4 november
Wilt u een project uitvoeren dat de duurzame ontwikkeling van aquacultuur stimuleert? Als aquacultuuronderneming mag u vanaf 4 november 2019 subsidie aanvragen voor innovatieve projecten.
Lees verder

Kansenseminar Zakendoen in Spaanse watersector
Bent u werkzaam in de watersector en wilt u meer weten over uw kansen in de Spaanse markt? Kom dan op 10 oktober naar het kansenseminar bij Het Nieuwe Kantoor (HNK), Vasteland 80 in Rotterdam. Dit kansenseminar biedt u de gelegenheid om inzicht te krijgen in de watersector in Spanje en uw kansen te...
Lees verder

Gids in subsidie-oerwoud: voor start-ups en andere ondernemers
Ondernemers hebben moeite de weg te vinden naar financieringsmogelijkheden van de overheid. Het subsidie-oerwoud, lees je soms zelfs. Enter René Kamphuis, mkb-adviseur bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl). "Elke ondernemer zou minstens één keer bij ons moeten langskomen."
Lees verder

Matchmaking tijdens het B2B evenement voor composietmaterialen in Nantes
Bent u actief in de composietsector? En wilt u Franse opdrachtgevers en internationale toeleveranciers ontmoeten? Kom dan naar de B2B-matchmaking tijdens het internationale evenement voor composietmaterialen op 13 en 14 november in Nantes, Frankrijk.
Lees verder