Doorgaan naar hoofdcontent

Bio-economiemissie naar SIÑAL beurs in Frankrijk

Bio-economiemissie naar SIÑAL beurs in Frankrijk
Bent u actief in de bio-economie en heeft u belangstelling voor de Franse markt? Ga dan van 25 tot en met 27 november mee met de missie naar het SIÑAL b2b-evenement voor bio-economie in Châlons-en-Champagne in Noord-Frankrijk. De missie biedt Nederlandse bedrijven en kennisinstellingen de...
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten rijst september en aanvragen aanvullende hoeveelheid oktober 2019
Nieuwsbericht 19.076 - In september kon u invoercertificaten aanvragen voor diverse tariefcontingenten in de sector rijst. De Europese Commissie (EC) heeft de toewijzingen bekendgemaakt.
Lees verder

Ruim 15 miljoen voor 7 Nederlandse innovatieve scale-ups
Het Nederlandse mkb scoort goed in de Europese innovatietop. 7 Nederlandse bedrijven haalden gezamenlijk € 15,7 miljoen op in de derde call van 2019 van het Horizon 2020 mkb (SME) Instrument phase 2.
Lees verder

Kabinet stimuleert samenwerking wetenschap en investeerders met 24 miljoen
Minister Van Engelshoven (ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen) en staatssecretaris Keijzer (ministerie van Economische Zaken en Klimaat) trekken € 24 miljoen uit om kennis uit onderzoek be
Lees verder

Games for Health Europe conferentie
Ontwikkelt u gametechnologie? Bent u geïnteresseerd in serious games in de gezondheidszorg? Wilt u uw kennis over toepassing van games voor gezondheid vergroten? Kom dan naar de Games for Health Europe Conference in Eindhoven. De Games for Health Europe Conferentie is een jaarlijkse conferentie...
Lees verder

Healthcare missie naar België
Bent u actief in de Life Sciences & Health sector en geïnteresseerd om zaken te doen en uw netwerk uit te breiden in België? Kom dan van 2 tot en met 4 december mee met de eHealth missie naar België. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl), Task Force Health Care (TFHC) en de...
Lees verder

Toewijzing en schorsing invoercertificaten suiker India
Nieuwsbericht 19.078 - Van 9 tot en met 13 september 2019 kon u invoercertificaten aanvragen voor diverse contingenten in de sector suiker.
Lees verder

Save the date: Financiering internationaal ondernemen
U wilt zakendoen in het buitenland, maar u heeft moeite met de financiering? Kom dan op 19 november naar het evenement 'Ondernemen in opkomende markten en ontwikkelingslanden: de overheid als financierings- & sparringpartner', over financiering bij internationaal ondernemen. De Rijksdienst voor...
Lees verder

Aanvragen rijst oktober
Nieuwsbericht 19.079 - Wij hebben u geïnformeerd over het aanvragen van invoercertificaten voor rijst binnen een tariefcontingent.
Lees verder

Kom zakendoen tijdens het Francophone Africa Business Forum
Bent u ondernemer in de landbouw? En wilt u contacten leggen in Franstalig Afrika? Kom dan op 15 oktober naar het Francophone Africa Business (FAB) Forum in Utrecht. Zo'n 100 Afrikaanse landbouwondernemers komen naar Nederland om deel te nemen aan het FAB Forum. Tijdens dit Forum kunt u deze...
Lees verder