Doorgaan naar hoofdcontent

Frankrijk: Viskwekerijen in Corancy en Vermenoux

Viskwekerijen in Corancy en Vermenoux
De viskwekerijen in Corancy en Vermenoux maken onderdeel uit van de landbouwschool en het CFPPA (centrum voor beroepsopleiding en landbouwpromotie) in Château-Chinon. In 1996 hebben de visverenigingen van de Nièvre, de Yonne en de Saône-et-Loire de kwekerijen overgedragen aan de landbouwschool. Ze zijn echter sterk verouderd en hebben een grondige restauratie nodig. Zoals ze er […] Het bericht Viskwekerijen in Corancy en Vermenoux verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

De Abdij van Pontigny staat te koop
Nieuw hoofdstuk in het dossier van de Cisterciënzers Abdij van Pontigny: (De orde der cisterciënzers is een kloosterorde die in 1098 is opgericht door Robert van Molesme in de abdij van Cîteaux). De regio Bourgogne Franche-Comté heeft officieel aangekondigd om afstand te doen van het landgoed van de Abdij van Pontigny, terwijl diezelfde regio het […] Het bericht De Abdij van Pontigny staat te koop verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder