Doorgaan naar hoofdcontent

Geen Marathon evenement dit jaar

Geen Marathon evenement dit jaar
Lees verder

Consulair Spreekuur in Pattaya op 28 oktober 2019
Voorafgaand aan de viering van het 15-jarig bestaan van de Nederlandse Vereniging in Pattaya, organiseert de Nederlandse ambassade op 28 oktober aanstaande een consulair spreekuur in Pattaya.
Lees verder

Let's Go Circular!
Bewustzijn creëren over bestaande en nieuwe methoden, technieken en projecten ten behoeve van circulariteit in de gebouwde omgeving: dat was het doel van de conferentie 'Let's Go Circular', die op 9 oktober in het Vorhoelzer Forum in München plaatsvond. Met inspirerende presentaties en veel uitwisseling tijdens de receptie was het evenement een uitstekend startpunt voor verdere samenwerking tussen Nederland en Duitsland op dit thema. Omdat de conferentie in het Engels plaatsvond, volgt het...
Lees verder

Nederlandse Business Lounge op Zweedse bouwbeurs
De Nederlandse Ambassade in Zweden nodigt Nederlandse bedrijven en startups uit voor deelname aan de vakbeurs Nordbygg in Stockholm, de grootste ontmoetingsplaats voor de bouw- en vastgoedsector in Noord-Europa.De beurs zal plaatsvinden van 21 tot en met 24 april 2020.
Lees verder

2018 Duurzaamheidsrapport Colombia
De Nederlandse Ambassade in Bogotá presenteert het 2018 Duurzaamheidsrapport.
Lees verder