Doorgaan naar hoofdcontent

Geloofsbrieven ambassadeurs Guatemala, Japan en Canada

Geloofsbrieven ambassadeurs Guatemala, Japan en Canada
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 9 oktober op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Guatemala, Z.E. Jorge Skinner-Klée Arenales, de ambassadeur van Japan, Z.E. Hidehisa Horinouchi en de ambassadeur van Canada, H.E. Lisa Helfand.
Lees verder

Koning en minister Van Engelshoven brengen werkbezoek aan Pabo Hogeschool van Amsterdam
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdagmorgen 8 oktober samen met minister Van Engelshoven van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap een bezoek gebracht aan openbare basisschool Aldoende en de Pabo van de Hogeschool van Amsterdam in Amsterdam. Het bezoek stond in het teken van Samen Opleiden en de aanpak van de gemeente Amsterdam om het lerarentekort terug te dringen.
Lees verder