woensdag 2 oktober 2019

Graffiti met een Nederlands tintje siert het straatbeeld in het centrum van Sofia

Graffiti met een Nederlands tintje siert het straatbeeld in het centrum van Sofia
In september vond de vierde editie van 'Sofia Graffiti Battle' plaats. Het evenement bracht meer dan 100 graffiti-artiesten samen en bood ze de mogelijkheid om in een relaxte omgeving bij te dragen aan de ontwikkeling van 'Urban Culture' op een parkeerplaats in het hart van de hoofdstad van Bulgarije, tussen de synagoge, de moskee en een orthodoxe kerk.
Lees verder

Vacature beleidsmedewerker agro Nederlandse ambassade Algiers
De Nederlandse ambassade in Algiers is op zoek naar een senior beleidsmedewerker agro.
Lees verder

Consulair Spreekuur en Meet & Greet met ambassadeur Kees Rade in Hua Hin op 25 oktober 2019
Op 25 oktober aanstaande organiseert de NVTHC de volgende maandelijkse borrelavond. Deze avond wordt gecombineerd met een Meet & Greet met ambassadeur Kees Rade en is bestemd voor alle Nederlanders uit de regio. Namens de consulaire afdeling van de ambassade zal tevens aanwezig zijn de heer Guido Verboeket voor het beantwoorden van vragen op consulair vlak. Tijdens deze bijeenkomst zal ook een presentatie worden gegeven over de nabijgelegen, in aanbouw zijnde huisartsenpost Be Well.
Lees verder

De ambassade in Stockholm voor even in Göteborg
Eind september was de ambassade in Stockholm voor een paar dagen vertegenwoordigd in Göteborg. Frank Schipper, medewerker Publieksdiplomatie, was samen met EUNIC Zweden aanwezig op de Zweedse Boekenbeurs, de grootste boekenbeurs van Scandinavië. Edgar Haverkamp, medewerker Consulaire Zaken, nam op locatie in Göteborg aanvragen voor reisdocumenten van Nederlanders woonachtig in West-Zweden in ontvangst.
Lees verder

Staatsbezoek Duitsland
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van bondspresident Frank-Walter Steinmeier een staatsbezoek aan de Bondsrepubliek Duitsland. Het bezoek vindt plaats van 2 tot en met 4 juni 2020.
Lees verder