Doorgaan naar hoofdcontent

Investeren in duurzamere visserij? Vraag nog subsidie aan.

Investeren in duurzamere visserij? Vraag nog subsidie aan.
Ben u mkb'er in de visserijsector? En wilt u samen met andere mkb-ondernemers zorgen voor duurzamere visserij? U kunt nog subsidie aanvragen tot en met 15 oktober 2019 om 17:00 uur.
Lees verder

Nederland heeft meest concurrerende economie van Europa
De Nederlandse economie is in 2019 voor het eerst de meest concurrerende economie van Europa.
Lees verder

Kansenseminar koffieproductie Brazilië
Wat zijn de mogelijkheden voor Nederlandse ketenpartners in de grootste koffieproducerende regio in Brazilë? Op 29 oktober vertellen betrokkenen over de zakelijke kansen in deze regio. Zij namen deel aan de verkennende missie naar Minas Gerais, eerder dit jaar, en vertellen tijdens dit seminar over...
Lees verder

Matchmaking tijdens The Netherlands - Thai Sustainable Livestock Forum 2019
Heeft uw bedrijf oplossingen op het gebied van diergezondheid? Of bent u in de duurzame veehouderij werkzaam op het gebied van diervoeding, uitstootreducerende oplossingen en voedselverwerking? Kom dan naar The Netherlands - Thai Sustainable Livestock Forum 2019 in Bangkok. Ook vertegenwoordigers...
Lees verder

Training Schrijven Horizon 2020-voorstel: begin bij Impact
Een belangrijk advies bij het schrijven van een Horizon 2020-voorstel is om te 'beginnen bij Impact'. Maar hoe doet u dat, 'beginnen bij impact'? Hoe zorgt u ervoor dat u met een brede blik naar een uitvraag van de Europese Commissie (zoals een topic in Horizon 2020) kijkt? Hoe komt u achter blinde...
Lees verder

Training Horizon 2020 voor startende subsidieadviseurs
Bent u een EU subsidieadviseur met maximaal 12 maanden Horizon 2020 ervaring? En wilt u weten waar onderzoekers tegenaan lopen bij het indienen van een Horizon 2020 voorstel? Wilt u nog beter adviseren? Kom dan naar de training 'Horizon 2020 voor startende subsidieadviseurs'.
Lees verder

Seminar Bio-economie Frankrijk
Wilt u meer weten over uw kansen in de Franse bio-economie? Dan bent u van harte welkom bij het seminar 'Bio-economie in Frankrijk', op 14 november in Den Haag. Tijdens dit seminar belichten we de uitkomsten van een sectorstudie die eerder dit jaar plaatsvond. We informeren u over ontwikkelingen en...
Lees verder

Kansenseminar Slimme en duurzame mobiliteit in België
Wilt u weten wat uw kansen zijn op het gebied van slimme en duurzame mobiliteit in België? Kom dan op 29 november naar het kansenseminar in Utrecht. Mobiliteit is in België een van de belangrijke uitgavenposten voor overheid, gezinnen en bedrijven. Er is ruimte voor verbetering. Vooral op punten...
Lees verder

Nieuwe netwerken maken mkb'ers en zorginstellingen cyberweerbaar
Geen organisatie kan meer zonder ICT. Dat maakt ze extra kwetsbaar voor cybercriminelen. Via de subsidieregeling Cyberweerbaarheid ontstaan netwerken waarin bedrijven elkaar wijzen op de risico's. De netwerkorganisatie 8e Disbalans en CyberweerbaarheidsNetwerk Drechtsteden (CND) zijn al begonnen om...
Lees verder

Masterclass Namaak en Intellectueel Eigendom (IE)
Bent u docent in het Hoger Onderwijs en geeft u onderwijs over Intellectueel Eigendom (IE)? Wilt u weten hoe u kennis over namaak en IE-rechten verwerkt in uw regulier onderwijs? Of bent u als ondernemer of jurist geïnteresseerd in namaak en IE? Kom dan naar de Masterclass van het Octrooigilde. Dit...
Lees verder