Doorgaan naar hoofdcontent

Inzet Mobiel Vingerafdrukopname Apparaat in Nicaragua

Inzet Mobiel Vingerafdrukopname Apparaat in Nicaragua
Lees verder

Psychologische eerste hulp onmisbaar in crisissituaties
Marina Manger Cats is Senior Health Advisor bij het Nederlandse Rode Kruis. Ze vertelt over het belang van geestelijke gezondheidszorg en psychosociale steun (MHPSS) en de conferentie die het ministerie van Buitenlandse Zaken op dit gebied organiseert.
Lees verder

'Door aan de basis veel te doen, voorkom je ergere noden'
Marina Manger Cats is Senior Health Advisor bij het Nederlandse Rode Kruis. Ze vertelt over het belang van geestelijke gezondheidszorg en psychosociale steun (MHPSS) en de conferentie die het ministerie van Buitenlandse Zaken op dit gebied organiseert.
Lees verder

Nascent Peace in Colombia
In the recent visit of Mayor Ahmed Aboutaleb to a zone where ex combantants of the FARC are reintegrating into civilian life, he witnessed the hopes and challenges faced by the peace process in Colombia.
Lees verder

Vacature Consulaire Medewerker Ambassade Bern
De Nederlandse ambassade in Bern is op zoek naar een enthousiaste collega! Klik hier voor meer informatie
Lees verder