Doorgaan naar hoofdcontent

Kinderboekenweek: ‘Ze gaan er met je neus vandoor’ van Ted van Lieshout bekroond met Boekensleutel

'Ze gaan er met je neus vandoor' van Ted van Lieshout bekroond met Boekensleutel
Op de Uitmarkt in De Grote Vriendelijke Podcast van Bas Maliepaard en Jaap Friso is zojuist bekendgemaakt dat het boek Ze gaan er met je neus vandoor van Ted van Lieshout bekroond wordt met een Boekensleutel.
Lees verder

Gouden Griffel en Gouden Penseel uitgereikt op Kinderboekenbal
Gouden Griffel voor Zeb. van Gideon Samson Gouden Penseel voor Mijn wonderlijke oom van Yvonne Jagtenberg Boekensleutel uitgereikt aan Ted van Lieshout voor Ze gaan er met je neus vandoor Kinderboekenbal met eregasten Anna Woltz, André Kuipers en Natascha Stenvert Aan de vooravond van de 65ste Kinderboekenweek, tijdens het Kinderboekenbal, is het boek Zeb. (Uitgeverij Leopold), geschreven door...
Lees verder