Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bij conferentie European Venture Philanthropy Association

Koningin Máxima bij conferentie European Venture Philanthropy Association
Hare Majesteit Koningin Máxima woont woensdag 6 november de 15e conferentie bij van de European Venture Philanthropy Association (EVPA) in de Fokkerterminal in Den Haag. Venture philantropy is een vorm van filantropie die gericht is op zakelijke investeringen voor het versterken van organisaties met een maatschappelijk doel. Deze organisaties krijgen zowel financiële als niet-financiële ondersteuning om hun maatschappelijke impact te kunnen vergroten.
Lees verder

Koningin Máxima opent tentoonstelling Humania in NEMO Science Museum
Hare Majesteit Koningin Máxima opent donderdagochtend 21 november 2019 de tentoonstelling Humania in NEMO Science Museum in Amsterdam.
Lees verder