Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlands-Duitse samenwerking bij humanitaire noodhulp Bahama's

Nederlands-Duitse samenwerking bij humanitaire noodhulp Bahama's
De Bahama's werden een paar weken geleden hard getroffen door de orkaan Dorian. Vijftig Duitse mariniers van het Seebatallion stonden onder Nederlandse leiding, en werden samen met 550 Nederlandse militairen en vijftig Franse soldaten voor de humanitaire hulpactie op het eiland Great Abaco ingezet.
Lees verder

Paspoort Aanvragen Consulaat Cartagena 13 November
De ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden te Bogotá informeert Nederlandse burgers die in de stad Cartagena en / of omgeving wonen, dat op 13 november 2019 een bezoek zal worden gebracht aan het Honorair consulaat van Cartagena door enkele van onze medewerkers, voor het ontvangen van aanvragen voor en / of verlenging van het Nederlandse paspoort. Geïnteresseerden in deze procedure, wij vragen u contact op te nemen met het Honorair consulaat van Cartagena om een afspraak te maken voor deze...
Lees verder

Blog 11 van Ambassadeur Kees Rade
Beste landgenoten, Hierbij dan weer wat nieuws, na een relatief rustigere zomerperiode. Relatief, want er is al met al toch wel het nodige te melden. Allereerst uiteraard het bezoek op 23 augustus van de Nederlandse minister van Justitie Ferd Grapperhaus, vlak na mijn terugkomst van verlof. Zoals uit de media bekend kwam hij hier om een spoedige overbrenging naar Nederland van een Nederlandse gevangene, die nog een lange straf in Thailand moet uitzitten, te bepleiten. Een vrij uitzonderlijke...
Lees verder

Honden helpen oorlogsslachtoffers in Oeganda
'Ze kon geen oogcontact maken. Ze durfde haar eigen naam niet eens te zeggen. Nu geeft ze trainingen aan anderen en houdt ze toespraken voor grote groepen mensen.' Het is een bijzondere verandering. Een verandering die Sarah Schmidt, projectmanager van het Comfort Dog Project in Noord-Oeganda, al bij veel mensen heeft gezien.
Lees verder

Consulaat Hong Kong Gesloten
Het Consulaat in Hong Kong is gesloten op maandag, 7 oktober wegens feestdag.
Lees verder