Doorgaan naar hoofdcontent

PIB-cluster levert kansen op voor Nederlandse afvalsector

PIB-cluster levert kansen op voor Nederlandse afvalsector
Het PIB-project 'Waste and Circular Economy Business Indonesia - Netherlands' levert mooie kansen op voor het Nederlandse bedrijfsleven.
Lees verder

Doe inspiratie op bij de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen Hardenberg
Wilt u inspiratie en kennis opdoen voor uw agrarische bedrijf? Kom dan naar de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen in Hardenberg. Dit netwerkevenement is er speciaal voor de rund- en melkveehouderij, de akkerbouw en de loonwerkbranche.
Lees verder

Meet & greet Colombiaanse zorgbeslissers
Bent u werkzaam in de Life Sciences & Healthsector? En bent u benieuwd naar de recente ontwikkelingen in de Colombiaanse zorgsector? Wilt u onderzoeken wat uw kansen zijn op het gebied van kennis(uitwisseling) of de levering van innovatieve producten? Kom dan op 28 oktober ook naar de Meet...
Lees verder

Solar Solutions International 2020
Kom op 17, 18 en 19 maart naar Solar Solutions International in de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen. Dit is het grootste commerciële zonne-energie-evenement in de Benelux. Laat u informeren over de nieuwste technieken en producten op solar gebied. Zo volgt u de ontwikkelingen in de...
Lees verder

Seminar Internationaal samenwerken en intellectueel eigendom
Werkt u samen met organisaties of bedrijven in het buitenland? Of bent u van plan hier binnenkort mee te starten? Vergroot uw slagingskansen door een goede voorbereiding en kom naar het seminar over internationaal samenwerken en intellectueel eigendom. Tijdens deze middag gaan sprekers dieper in op...
Lees verder

Kansenseminar Hernieuwbare energie Marokko
Bent u actief in de (hernieuwbare) energiesector en wilt u uw kansen verkennen op de Marokkaanse markt? Kom dan op woensdag 27 november naar het kansenseminar Hernieuwbare energie in Marokko, bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) in Den Haag. In 2030 wil Marokko 52% van de...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Stimuleringsregeling E-health Thuis (SET)
Bent u aanbieder of inkoper van ondersteuning of zorg en wilt u een e-health toepassing opschalen en borgen? Dan is de Stimuleringsregeling E-Health Thuis (SET) wellicht iets voor uw samenwerkingsverband. De regeling opende op 1 maart. Het op grotere schaal en structureel inzetten van e-health in...
Lees verder

Matchmaking tijdens MEDICA in Düsseldorf
Bent u werkzaam in de medische sector en wilt u uw netwerk uitbreiden en potentiële zakenpartners ontmoeten? Kom dan van 18 tot en met 20 november naar het matchmaking evenement tijdens MEDICA in Düsseldorf. MEDICA is dé ontmoetingsplaats voor de medische sector. Tijdens het evenement organiseert...
Lees verder

Save the date: Business Week Noord-Amerika
Wilt u zakendoen met of in de Verenigde Staten, Canada en/of Mexico? En heeft u nog informatie nodig om de juiste stappen te zetten? Kom dan naar de Business Week Noord-Amerika en krijg antwoord op uw vragen. Dit is hét event van het jaar voor internationalisering op deze regio, dus mis het niet.
Lees verder

Doe ideeën op bij de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen Gorinchem
Wilt u inspiratie en kennis opdoen voor uw agrarische bedrijf? Kom dan naar de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen in Gorinchem. Dit netwerkevenement is er speciaal voor de rund- en melkveehouderij, de akkerbouw en de loonwerkbranche.
Lees verder