Doorgaan naar hoofdcontent

President van Polen brengt officieel bezoek aan Nederland

President van Polen brengt officieel bezoek aan Nederland
President Andrzej Duda van de Republiek Polen brengt op dinsdag 29 en woensdag 30 oktober een officieel bezoek aan Nederland. Hij wordt hierbij vergezeld door zijn echtgenote, Agata Kornhauser-Duda. Op dinsdag woont de president samen met Zijne Majesteit de Koning de viering van 75 jaar bevrijding Breda bij. Op woensdag ontvangt minister-president Rutte president Duda.
Lees verder

Koningin Máxima aanwezig bij de lancering van de Nederlandse Schuldhulproute
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdag 30 oktober 2019 aanwezig bij de lancering van de Nederlandse Schuldhulproute in de Verkadefabriek in 's-Hertogenbosch. De Schuldhulproute is een publiek-private samenwerking tussen SchuldenlabNL, Geldfit.nl, fiKks, Moedige Dialoog en de Nederlandse Vereniging van Banken.
Lees verder