Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Laurentien aanwezig bij congres Onze Taal

Prinses Laurentien aanwezig bij congres Onze Taal
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Laurentien der Nederlanden is zaterdagochtend 5 oktober aanwezig bij het congres 'Moedertaal – de taal van je leven' van het Genootschap Onze Taal. Het tweejaarlijks congres vindt plaats in het Beatrix Theater in Utrecht.
Lees verder

Koningin Máxima bij presentatie 'Jaarbericht Staat van het MKB 2019'
Hare Majesteit Koningin Máxima is dinsdagmiddag 8 oktober in Perscentrum Nieuwspoort te Den Haag aanwezig bij de presentatie van het 'Jaarbericht Staat van het MKB 2019' van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap. De voorzitter van het Comité, Harold Goddijn, biedt het jaarbericht aan staatssecretaris Mona Keijzer van Economische Zaken en Klimaat aan. Koningin Máxima is lid van het Comité.
Lees verder