Doorgaan naar hoofdcontent

Finland: Sinterklaas komt naar Finland!

Nederlandse Vereniging in Finland
Sinterklaas komt naar Finland!
In diverse steden in Finland komt de Sint en zijn pieten dit jaar weer langs. Klik 'Lees verder...' voor meer informatie voor de feesten in Jyväskylä, Tampere en Uusimaa.
Lees verder

Sinterklaasfeest in Tampere
Ons traditionele Sinterklaasfeest zal weer gehouden worden dit jaar op dezelfde locatie als vorig jaar: Katariina seurakuntakoti, Hatanpään puistokuja 20, 33900 Tampere, dichtbij Hatanpään sairaala en Arboretum. Het feest begint om 16:00, zoals vanouds vragen we om al iets van te voren aanwezig te zijn, zodat we samen de zaal op orde kunnen brengen. Instructies voor de viering kun je hieronder vinden.
Lees verder

Nederlandstalige kerstviering
De traditionele Nederlandstalige kerstviering wordt gehouden op zaterdag 14 december in de Perkkaa kapel in Leppävaara, 5 minuten lopen van het station van Leppävaara (zone B), en 10 minuten rijden van Westend.
Lees verder