Doorgaan naar hoofdcontent

Finland: Uitnodiging Merentuoma

Uitnodiging Merentuoma
Graag nodig ik iedereen uit voor een feestelijke bijeenkomst die we organiseren in onze winkel/gallerie op donderdag de 31ste. Er is gelegenheid om kennis te maken met de kunstschilderes Merihelena Leskinen wiens schilderijen momenteel bij ons te zien zijn.  We serveren champagne en wat Nederlandse kaas en Belgische bonbons
Lees verder

Sinterklaas komt naar Finland!
In diverse steden in Finland komt de Sint en zijn pieten dit jaar weer langs. Klik 'Lees verder...' voor meer informatie voor de feesten in Jyväskylä, Tampere en Uusimaa.
Lees verder

Sinterklaas komt 30 november naar Jyväskylä!
De dagen worden weer korter, en de nachten langer. Dit betekent dat het ook niet heel lang meer duurt voor het tijd is voor het Sinterklaasfeest. Gelukkig heeft Sint ons laten weten dat hij ook dit jaar weer naar Jyväskylä zal komen en wel op zaterdag 30 november. De locatie is wederom  het Multicultureel Centrum Gloria  (Matarankatu 6, Jyväskylä).  Jullie worden om 15.30 uur verwacht en het...
Lees verder

Sinterklaasfeest in Tampere
Ons traditionele Sinterklaasfeest zal weer gehouden worden dit jaar op dezelfde locatie als vorig jaar: Katariina seurakuntakoti, Hatanpään puistokuja 20, 33900 Tampere, dichtbij Hatanpään sairaala en Arboretum. Het feest begint om 16:00, zoals vanouds vragen we om al iets van te voren aanwezig te zijn, zodat we samen de zaal op orde kunnen brengen. Instructies voor de viering kun je hieronder...
Lees verder

Nederlandstalige kerstviering
De traditionele Nederlandstalige kerstviering wordt gehouden op zaterdag 14 december in de Perkkaa kapel in Leppävaara, 5 minuten lopen van het station van Leppävaara (zone B), en 10 minuten rijden van Westend.
Lees verder