Doorgaan naar hoofdcontent

Zweden: Geen december borrel

Geen december borrel
Helaas is het bestuur genoodzaakt om de borrelavond van 6 december te annuleren.
Lees verder

Quiz Night
Bewijs dat jij de beste Zwedelander bent door de quiz vrijdag 8 november te winnen! De quiz is in samenwerking met de Nederlandse ambassade en is ook open voor niet leden, dus nodig al je Nederlandse kennissen. Niet-leden betalen 50 kr toegang, maar met één biertje heb dat alweer terug verdient 🙂 Meld je snel […]
Lees verder

Sinterklaasintocht
Aanstaande zaterdag wordt er druk geknutseld op de ambassade en gaan we genieten van de intocht! Dit populaire evenement zit nu vol. Lees meer hier over het evenement. Heb jij betaald maar nog niet ons formulier ingevuld? Doe dat nu dan alsnog: https://forms.gle/vBSDDM96QATQoAUf7
Lees verder

Sinterklaasviering
Op 1 december is het dan eindelijk zover: de sint en zijn pieten doen de ambassade in Stockholm aan! We kijken er met zijn allen naar uit maar let op want dit evenement zit bijna vol! Er is enkel nog plek tijdens de middagsessie, dus meldt je snel aan... Je leest hier meer over het […]
Lees verder

Wachtlijst Sinterklaas
Omdat dit een populair event is openen we nu een wachtlijst en gaan we een beetje om-meubileren en daarmee wat extra plaatsen te creeeren voor de Sinterklaasviering.Jullie kunnen een voorkeur invullen voor de ochtend of de middag, maar jullie worden ingedeeld daar waar het kan. Jullie krijgen bericht in welke sessie jullie plaats krijgen en mocht […]
Lees verder