Doorgaan naar hoofdcontent

Arbeidsongeschikt in Nederland en belasting betalen in Spanje III

 
Arbeidsongeschikt in Nederland en belasting betalen in Spanje III
Arbeidsongeschikt in Nederland en belasting betalen in Spanje III De uitspraak van het Tribunal Supremo in Madrid betreffende de mate van arbeidsongeschiktheid die is vastgesteld door een ander EU land zal de leidraad zijn voor personen die nu gebruik willen gaan maken van de belastingvoordelen die samengaan met de Incapacidad en de Discapacidad regelingen. In […]
Lees verder

Vacature bestuurslid KFPS
Lees verder

Call for grant applications are open for the Orange Knowledge Institutional Collaboration Project
Call for grant applications! The deadline for the Orange Knowledge Institutional Collaboration Project (30004) got extended to January 14, 2020. The theme of the call focuses on Food and Nutrition Security (FNS), and the aim of the project is "Strengthening infrastructure for scientific and research data to support knowledge-sharing and demand-driven decision-making in agriculture."
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder