Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuw reisadvies voor AustraliëLogo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Australië.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Australië

Door de uitbreidende bosbranden geldt in de staten New South Wales, Victoria en voor de Australian Capital Territory (Canberra) de noodtoestand. Dit betekent dat de autoriteiten grotere bevoegdheden hebben mensen opdracht te geven zich te verplaatsen naar veiliger gebied. Ook voor andere gebieden kunnen beperkingen voor reis en verblijf worden afgekondigd. De situatie kan snel veranderen. Kijk voor de laatste informatie over deze gebieden en de instructies van de overheid in de rubriek 'Veiligheidsrisico's'. Door bosbranden is de luchtkwaliteit in sommige delen van het land zeer slecht. Vooral rond de hoofdstad Canberra en grote delen van het kustgebied van New South Wales, met inbegrip van Sydney en om Sydney heen. Zie ook rubriek 'Gezondheid'. Houd rekening met langere reistijden door files en vertraagde of geannuleerde vluchten.