Doorgaan naar hoofdcontent

Reizen in Colombia vs. reizen in Peru | De verbazende verschillen

 
Reizen in Colombia vs. reizen in Peru | De verbazende verschillen
Vergeleken met Colombia heeft Peru me op diverse gebieden enorm verbaasd. Zeker omdat ik Colombia gewend ben en had gedacht dat het ongeveer vergelijkbaar zou zijn. Niets was echter minder waar. En dan heb ik… Het bericht Reizen in Colombia vs. reizen in Peru | De verbazende verschillen verscheen eerst op BESABINE.
Lees verder

Koning bij plechtigheden overlijden Sultan Qaboos bin Said bin Taimur van Oman
Zijne Majesteit de Koning brengt zondag 12 januari 2020 met minister Blok van Buitenlandse Zaken een bezoek aan Muscat, Oman, om medeleven te betuigen met het overlijden van Sultan Qaboos bin Said bin Taimur van Oman. De plechtigheden vinden plaats op het Al Alam paleis in Muscat.
Lees verder

Einde van het Portugese NHR systeem voor belastingen?
zie daarover dit bericht: https://www.lisbob.net/en/blog/end-nhr-status-portugal-january-1st-2020?fbclid=IwAR1PT3MmQEyHP5paBF9rR7o8O1MwSZfEI9q2Yn10klyptkHa4717sU4Jqiw
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder