Doorgaan naar hoofdcontent

De eerste blockbuster in verticale indeling

 


 
De eerste blockbuster in verticale indeling
Wat als films langer en dunner waren? Dat is de vraag die Russische regisseur Timur Bekmambetov zichzelf stelde, terwijl hij de "eerste blockbuster in verticale indeling" aan het ontwikkelen was. De film genaamd V2. ESCAPE FROM HELL wordt volledig gefilmd en uitgebracht in verticale modus, in plaats van het horizontale formaat waaraan bioscoopbezoekers gewend zijn. V2. ESCAPE FROM HELL is...
Lees verder 
Filmavond
Filmavond met Nederlandstalige film in de zaal van de ambassade met een heerlijke Nederlandse gangsterfilm. Het waargebeurde verhaal over de bende die Nederland jarenlang in zijn greep hield.De jonge en levenslustige Johanna (Sylvia Hoeks) is via haar man Ties (Matthias Schoenaerts) verzeild geraakt in "de Bende van Oss", een bende die bijna dagelijks samenkomt in […]
Lees verder 
Wijs op reis: reisadvies
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder