Doorgaan naar hoofdcontent

Overzicht: Voor deze landen geldt een aangescherpt reisadvies

 


 
Overzicht: Voor deze landen geldt een aangescherpt reisadvies
Het Nederlandse Ministerie van Buitenlandse Zaken heeft inmiddels voor steeds meer landen en gebieden het reisadvies aangescherpt vanwege de uitbraak van het coronavirus. Daarnaast heeft een aantal landen zelf besloten om vluchten uit Nederland te weren. Een overzicht.
Lees verder 
Summer van Stal Berkmeer wint met Kür van 'papa' Wylster 463
Lisette Westerbeek en de Stermerrie Summer van Stal Berkmeer (v. Wylster 463) wonnen vorig weekend hun allereerste kür op muziek. In de klasse Z1 behaalde de combinatie een score van 67,75%. Op de handrem "Ik had het nooit verwacht natuurlijk", vertelt Westerbeek. "Ik was de enige in de basissport met een Fries, tussen de KWPN'ers. […] The post Summer van Stal Berkmeer wint met Kür van...
Lees verder 
Maatregelen coronavirus | Zondag met Lubach (S11)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder