Doorgaan naar hoofdcontent

Vier nieuwe coronabesmettingen vastgesteld in regio Rotterdam

 


 
Vier nieuwe coronabesmettingen vastgesteld in regio Rotterdam
In de regio Rotterdam-Rijnmond zijn zondag nog eens vier nieuwe besmettingen vastgesteld, meldt de regionale gemeentelijke gezondheidsdienst (GGD). Dat brengt de totale hoeveelheid besmettingen in de regio op achttien.
Lees verder 
Facebook verbiedt tijdelijk advertenties voor mondkapjes
Facebook verbiedt tijdelijk advertenties die medische mondkapjes aanprijzen om uitbuiting van het coronavirus te voorkomen. Het beleid is ook van toepassing op dochteronderneming Instagram, laat de techreus weten in een verklaring.
Lees verder 
Parma-SPAL minuut voor aftrap uur uitgesteld wegens overleg over virus
De aftrap van het Serie A-duel tussen Parma en SPAL is zondag op het allerlaatste moment ruim een uur uitgesteld vanwege crisisoverleg over het coronavirus. De spelers stonden om 12.30 uur klaar om af te trappen, maar moesten weer naar binnen.
Lees verder 
Onduidelijkheid over start quarantaineperiode in noordelijke delen Italië
In delen van Noord-Italië is onduidelijkheid over het ingaan van de nieuwe quarantainemaatregelen voor zo'n 16 miljoen inwoners. De regering tekende in de nacht van zaterdag op zondag een decreet dat bepaalt dat men de gehele regio Lombardije plus 14 provincies in de omgeving niet meer in- of uit...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder