Doorgaan naar hoofdcontent

An exploration of possibilities and challenges of fair international cultural cooperation In this publication DutchCu...

 


 
An exploration of possibilities and challenges of fair international cultural cooperation In this publication DutchCulture looks back on the fair practices of the past three years. 7 May 2021 Image
Riding the Wave: Database Mapping 2020
 
Na de pauzestand: hoe de Nederlandse culturele sector zichzelf internationaal opnieuw uitvindt Na een jaar coronacrisis kijken vier Nederlandse kunstinstellingen vooruit. Hoe zien en realiseren zij hun internationale ambities? En wat hebben ze geleerd? 10
First aid when drawing up a commission contract with an international maker
 
'Man en hond lagen maanden dood in woning Maastricht'
In een woning in de Maastrichtse wijk Caberg zijn onlangs een man en een hond gevonden die er waarschijnlijk maanden dood hebben gelegen.De lichamen van zowel de bewoner als zijn huisdier verkeerden in staat van ontbinding, schrijft De Limburger. (…) … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.