Doorgaan naar hoofdcontent

Bezoek aan regio Rotterdam-Rijnmond over ontwikkelingen op de arbeidsmarkt

 


 
Bezoek aan regio Rotterdam-Rijnmond over ontwikkelingen op de arbeidsmarkt
Nationaal. Datum: 19 mei 2021. Locatie: Rotterdam. Koningin Máxima brengt een werkbezoek aan de regio Rotterdam-Rijnmond. Het bezoek staat in het teken van de samenwerking in de regio om werknemers die hun baan verliezen snel weer aan werk te kunnen helpen en om werkgevers met een tijdelijk tekort...
 
LAATSTE WEEK LOCKDOWN? - RAMAZAN BAYRAMI | #12
 
Kansenwebinar over de grootste weg- en spoorwegprojecten in Zweden
Bent u in de infrastructuursector vooral actief op het gebied van spoor- en wegennet? En bent u benieuwd naar uw kansen in Zweden? Meld u dan aan voor het online kansenwebinar over de grootste weg- ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.