Doorgaan naar hoofdcontent

Campings in Oostenrijk waar je een stacaravan kunt huren

 


 
Campings in Oostenrijk waar je een stacaravan kunt huren
Kun jij niet wachten om op zomervakantie te gaan, en wil je dat doen op een camping in Oostenrijk met een stacaravan? Dat begrijpen we! Kamperen is heerlijk, doe je dat in het schitterende landschap v
 
Boot op Java kapseist door selfie: negen doden
In Boyolali, Midden-Java, heeft een bootongeluk aan negen mensen, onder wie ook kinderen, het leven gekost. De boot met 20 mensen aan boord kapseisde nadat de passagiers allemaal naar een kant van het vaartuig liepen voor een selfie.  Het ongeluk gebeurde op zaterdag (15/5/2021) rond 11.00...
 
Oranjehof, Dutch Connection Centre @Oranjehof.nz


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.