Doorgaan naar hoofdcontent

De week van Rudolf & René 2021-20

 


 
De week van Rudolf & René 2021-20
 
Willem-Alexander roept Nederlanders op: Draag mensen aan voor een lintje
Koning Willem-Alexander drukt Nederlanders op het hart om mensen aan te dragen voor een mogelijke koninklijke onderscheiding. Dat deed hij tijdens zijn bezoek aan Eindhoven tijdens een zogenoemde koningsdagtalkshow.
 
Oude rotskunst in Sulawesi verdwijnend door klimaatverandering
Op Sulawesi (Indonesië) vinden we enkele van de oudste rotstekeningen. Ze zijn zeker 44.000 jaar oud en laten naast bovennatuurlijke wezens ook jachttaferelen zien. De rotstekeningen zijn van onschatbare waarde. Maar een team van Australische en Indonesische onderzoekers komt nu … Lees verder...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.