Doorgaan naar hoofdcontent

Digitaal werkbezoek aan Humanitas

 


 
Digitaal werkbezoek aan Humanitas
Nationaal. Datum: 19 mei 2021. Locatie: Den Haag. Koningin Máxima brengt een digitaal werkbezoek aan Vereniging Humanitas.
 
Geldinjectie van de EU voor Pools gezondheidssysteem
Een EU geldinjectie van meer dan 30 miljard złoty (6,6 miljard euro, 8 miljard dollar) aan EU-middelen zal de komende zes jaar worden toegewezen aan de verbetering van de gezondheidszorg in Polen, zei een plaatsvervangend minister van Volksgezondheid. Sławomir Gadomski zei dat dat bedrag tweeënhalf...
 
Prinses Margriet bezoekt participatiebedrijf Vidar
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden heeft woensdagmiddag 12 mei een bezoek gebracht aan het participatiebedrijf Vidar in Sittard-Geleen. Het bezoek stond in het teken van de recentelijke samenwerking tussen Vidar met BAB-Medical, waarbij medewerkers met een afstand tot de...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.