Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands in the United Kingdom @dutchembassyUK

 


 
Embassy of the Netherlands in the United Kingdom @dutchembassyUK
The Netherlands stands for equal rights for all and believes that diversity, inclusion, integrity and security are inextricably linked. Therefore, discrimination and violence should never be allowed on any grounds, including sexual orientation and gender identity. On the International Day...
 
Netherlands Society Christchurch NZ
 
Mondkapjesplicht in buitenlucht in Spanje 'zeer waarschijnlijk' snel opgeheven
Fernando Simón acht het 'zeer mogelijk' dat in niet veel dagen tijd de plicht tot het dragen van een mondkapje in de buitenlucht 'versoepeld' zal worden. De directeur van het Spaanse coronacrisiscentrum ziet mogelijkheden door vaccinaties en lage incidentie.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.