Doorgaan naar hoofdcontent

Erfgoed in Thailand: Tramlijnen in Bangkok

 


 
Erfgoed in Thailand: Tramlijnen in Bangkok
 
Jonge Polen opgeroepen zich te melden voor vaccinatie
Een Poolse vice-minister van Volksgezondheid heeft een beroep gedaan op mensen onder de 18 jaar om zich aan te melden voor COVID-19 vaccinaties om een nieuwe golf van infecties in de herfst te voorkomen. "We roepen jongeren onder de 18 jaar op om zich te melden voor vaccinatie", zei...
 
Elektrische scooters krijgen nieuwe regels in Polen
Volgens de nieuwe regels die donderdag van kracht zijn geworden, moeten Polen op elektrische scooters overal gebruik maken van de fietspaden waar deze beschikbaar zijn. Mensen die op e-scooters en andere soortgelijke elektrische apparaten rijden, moeten voorrang geven aan voetgangers, reizen met...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.