Doorgaan naar hoofdcontent

Future Wave | Ferdi Kadioglu: "Het EK winnen is een droom voor ons"

 


 
Future Wave | Ferdi Kadioglu: "Het EK winnen is een droom voor ons"
 
Het windmolenpark van Santigny gaat niet door
De prefectuur van de Yonne heeft de knoop doorgehakt. Het windmolenpark van Santigny kan niet doorgaan. De weigering om een vergunning te verlenen is gebaseerd op de aanwezigheid van een beschermde...
 
Spaanse regering wil in 2024 tol invoeren op alle autowegen
De Spaanse regering wil automobilisten vanaf 2024 laten betalen op alle autowegen en snelwegen in Spanje. Deze maatregel lag al langer op tafel, maar is nu opgenomen in het corona-herstelplan dat de Spaanse regering in Brussel heeft ingediend.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.