Doorgaan naar hoofdcontent

IOH ארגון עולי הולנד @IrgoenOleiHolland

 


 
IOH ארגון עולי הולנד @IrgoenOleiHolland
 
Forum on European Culture: four festival spin-offs Sprung from last year's Forum, the European Gen-Z Manifesto, Afropean Express, the Island and the European Literature Night are all coming up next month. 10 May 2021 Image
An exploration of possibilities and challenges of fair international cultural cooperation
 
Eurovisiesongfestival 2000
Linda Wagenmakers was de Nederlandse afgezant 13 mei 2000 te Zweden .Het lied 'no goodbyes' deed haar eindigen als 13e van de 24.Op diezelfde avond was er een grote vuurwerkramp in Enschede . De Nederlandse televisie stopte de uitzending. Wel … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.