Doorgaan naar hoofdcontent

Joty ter Kulve zag de film de Oost

 


 
Joty ter Kulve zag de film de Oost
Joty ter Kulvepvan Os in een Telegraafinterview van 23 mei 2021 nav de film de Oostzie het  hele artikel 'Het was zo mooi'„Ik werd er emotioneel van en moet nu weer bijna huilen als ik eraan denk", zegt ze. „De … Lees verder →
 
IOH ארגון עולי הולנד @IrgoenOleiHolland
 
Poolse topfunctionarissen veroordelen Wit-Rusland fel
De Poolse premier Mateusz Morawiecki en president Andrzej Duda hebben Wit-Rusland veroordeeld voor het omleiden van een vliegtuig naar de hoofdstad Minsk, waar de autoriteiten oppositiejournalist Roman Protasevich en ook zijn vriendin Sofia Sapega aanhielden, zo meldt het Poolse persbureau PAP....


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.