Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlands/Australisch SBS Dutch nieuwsbulletin van woensdag 5 mei 2021

 


 
Nederlands/Australisch SBS Dutch nieuwsbulletin van woensdag 5 mei 2021
 
THE VOCHS Bi-MONTHLY NEWSLETTER 2021
Australia and the Dutch East India Company (VOC)Written by VOCHS member & supporter—Peter Reynders VEREENIGDE OOSTINDISCHE COMPAGNIE (VOC)Created the very first Stock ExchangeBy VOCHS Member and Supporter Monica de Knecht. VEREENIGDE OOSTINDISCHE COMPAGNIE (VOC)Created the very first Stock Exchange...
 
Blog Ambassadeur Kees Rade (28)
Ik eindigde mijn vorige blog op een optimistische toon; de Covid-epidemie was nu in de laatste fase beland, de vaccinaties zouden nu toch echt spoedig een impact moeten hebben. Een maand later moet...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.