Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Micronesië

 


 
Reisadvies Micronesië
Door het coronavirus adviseert het Nederlandse kabinet om niet naar het buitenland te reizen. Reis ook niet vanuit het buitenland naar Nederland als dat niet echt nodig is. Lees het hele reisadvies. Buitenlandse reizigers worden niet toegelaten voor toeristische doeleinden alleen voor noodzakelijke...
 
Nationaal Comité 4 en 5 mei @nationaalcomite4en5mei
 
Duitsland: Nationale Herdenking 4 mei
De jaarlijkse herdenking van alle burgers en militairen, die sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredesmissies - in het Koninkrijk der Nederlanden of waar ook ter wereld - zijn omgekomen vond dit jaar plaats op het terrein van de Nederlandse Ambassade te...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.