Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Taiwan | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Taiwan | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode voor Taiwan is oranje. Reis alleen naar Taiwan als dat noodzakelijk is. Door de toename van de coronabesmettingen in Taiwan geldt er een (tijdelijk) inreisverbod voor alle buitenlandse reizigers van 19 mei 2021 tot 18 juni 2021. Zie voor in- en uitreisbeperkingen, lokale...
 
China Café: Drijven gekrenkte gevoelens het succes
Het is een turbulente tijd voor Westerse brands in China. Onder invloed van de gevolgen van de recente ban op katoen uit de Xinjiang-regio is het thema 'Buy Chinese' relevanter dan ooit. Hoe kunnen ...
 
Huis verkopen in Spanje?
Talloze gidsen, blogs en websites staan vol met informatie over het aankopen van een woning in Spanje. Advies is overal te vinden. Hoe zit dat eigenlijk als je een huis in Spanje hebt en dat wilt verkopen? Waar begin je dan en waarmee moet je rekening houden?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.