Doorgaan naar hoofdcontent

Schiphol als eerste grote luchthaven volledig over op CT-scans

 


 
Schiphol als eerste grote luchthaven volledig over op CT-scans
Er is de afgelopen jaren hard gewerkt aan het vervangen van de röntgenapparaten in de verschillende securityfilters, de eerste testen vonden al in 2015 plaats. Voor de zomer van 2021 is de vernieuwde Vertrekhal...
 
Industry 4.0 in Małopolska
The NPCC cordially invites for an online debate with representatives of the most important regional institutions from Małopolska cooperating and supporting industry, where we will learn, among others, what kind… Read more
 
'PCR-tests moeten gratis worden voor reizigers'
De International Air Transport Association (IATA) eist dat regeringen de kosten van PCR-testen voor reizigers op zich nemen. Daarmee moet voorkomen worden dat de prijzen van de tests het herstel van het toerisme in gevaar brengen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.