Doorgaan naar hoofdcontent

Tip – Fotobewerkingsprogrammas

 


 
Tip – Fotobewerkingsprogrammas
Iedereen, ook niet-fotografen, heeft wel eens gehoord van Photoshop, het ultieme tool voor foto bewerking. Aan Photoshop hangt echter een pittig (lees retescherp) prijskaartje aan. De complexiteit van het programma en de overdaad aan mogelijkheden vergt bijna een academische scholing.…
 
Covid-crisis leidt tot nieuw bedrijf voor Nederlandse onderneemster in Málaga
Wie snakt er na het 'corona-jaar' nu niet naar 'normaal'? Dat het een 'nieuw normaal' zal worden lijkt duidelijk uit het grote aantal zaken dat hoogstwaarschijnlijk, ook wanneer Covid-19 tot het verleden behoort, niet meer weg te denken zijn uit onze samenleving.
 
I'm Dutch


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.