Doorgaan naar hoofdcontent

Werkbezoek Hogeschool Rotterdam Business School

 


 
Werkbezoek Hogeschool Rotterdam Business School
Nationaal. Datum: 25 mei 2021. Locatie: Rotterdam. Koningin Máxima brengt een werkbezoek aan de Hogeschool Rotterdam Business School. Het bezoek stond in het teken van de impact van de coronapandemie op het hoger onderwijs, de ontwikkeling van ondernemerschapsonderwijs en de aansluiting van...
 
KLM vliegt vanaf 26 juni van Amsterdam naar Mallorca
KLM vliegt vanaf 26 juni vanuit Amsterdam naar Palma de Mallorca. Daarnaast heeft de luchtvaartmaatschappij aangekondigd extra vluchten toe te voegen met meer capaciteit naar Ibiza in juli en augustus.
 
Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.