Doorgaan naar hoofdcontent

27 en 30 juni Leesprogramma en theater | Museum Sophiahof

 


 
27 en 30 juni Leesprogramma en theater | Museum Sophiahof
.. L: de eeuw van mijn moeder….. R: Dirk van Hogedorp die Kraspoekol schreef in 1800 Het arrangement bestaat uit twee delen: een leesprogramma in Museum Sophiahof op 27 juni waar de toneeltekst 'Kraspoekol', een aanklacht uit 1800 tegen de … Lees verder →
 
Boek: Cries from the jungle
 
Indisch in Beeld
Deze foto van Adrianus van Engelen met vrouw, dochters en kleinkinderen (1939/40) is geplaatst op Oorlogsgravenstichting d.d. 11 april 2021 door een achterkleinzoon van Adrianus van Engelen: Jeroen Aoijs, die voor mij onbekend is. Voornoemde A. van Engelen met vrouw … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.